Електродвигуни та генератори великої потужності

ТЕС Україна — офіційний представник заводу ТЕС Всетін, Чеська Республіка.

З 1920 року на заводі виготовлялися електричні машини будь-якої потужності та конфігурації. До сьогоднішнього дня можна зустріти на металургійних підприємствах України двигуни постійного струму виробництва MEZ Vsetin (під час Чехословаччини завод був націоналізований та входив до державної електротехнічної корпорації ZSE Praha).
Завод має повний цикл виробництва (крім ливарного), таким чином завод контролює якість на всіх етапах виробництва.

На заводі працює повністю укомплектування власне конструкторське бюро з величезним досвідом виготовлення різних типів електричних машин. Завод орієнтований працювати з короткими серіями виробництва від 2 до 40 електричних машин одного типу. Також ТЕС Всетін є суб-постачальником найбільших технічних концернів світу.

На сьогоднішній день завод пропонує такі можливості співпраці:
1
Виробництво асинхронних двигунів на напруги 220-690В та 1300-13500 Вольт з діапазоном потужностей від 200 кВт до 25 МВт, на будь-які швидкості до 1500 оборотів за хвилину.
2
Виробництво синхронних двигунів на напруги 220-690В та 1300-13500 Вольт з діапазоном потужностей від 200 кВт до 25 МВт, на будь-які швидкості до 1500 оборотів за хвилину.
3
Виробництво електрогенераторів будь-якої потужності (до 30 МВт) та напруги, на будь-які швидкості до 1500 оборотів за хвилину.
4
Виробництво ПКУ (низьковольтний комплектний пристрій)
5
Технічний сервіс: встановлення та введення в експлуатацію; навчання операторів; постачання запасних частин; перевірка, чищення та заміна компонентів; ревізія збудників; діагностика чутливих елементів; модернізація існуючих електричних машин (заміна обмоток, магнітних полюсів, ізоляції).
6
Використовуючи величезний високотехнологічний парк обладнання – ТЕС передбачає можливість виготовлення компонентів електричних машин.
Синхронні генератори
Голодкий ротор
Горизонтальний /
Вертикальний
Асинхронні генератори
Короткозамкний ротор
Горизонтальний /
Вертикальний
Синхронні генератори
Явнополюсні
Горизонтальний /
Вертикальний
Синхронні генератори
Ротор з ПЕМ
Горизонтальний /
Вертикальний
Асинхронні двигуни
Короткозамкний ротор
Горизонтальний /
Вертикальний
Синхронні двигуни
Ротор з ПЕМ
Горизонтальний /
Вертикальний
Контакти
ВАТ "ТЕС Україна"
, м.Київ,
вул. А. Антонова 4, 03186

anton.tyshchenko@gmail.com

www.tes.cz
Залиште свої дані, і вам зателефонують протягом доби